0033 611 49 39 24
0033 611 55 14 44
contact@myhome-riviera.fr
11, av. Pierre Semard 06150 Cannes, Francja

Mieszkanie do wynajęcia w Cannes z widokiem na morze, z basenem i parkingiem

Mieszkanie do wynajęcia w Cannes

Proponujemy do wynajęcia mieszkanie w bezpiecznej rezydencji nad morzem, 50 metrów od plaży i sklepów.

Wczasy z basenem w Cannes

W rezydencji znajduje się basen otwarty w lipcu i sierpniu, brodzik, leżaki oraz restauracja. Cannes korzysta z 300 osłonecznionych dni w roku.

Mieszkanie z widokiem na Morze Śródziemne

Mieszkanie jest ciche, posiada taras, z widokiem na morze i sosny.

Pościel, poduszki, kołdry, ręczniki, naczynia zostały odniowione we wrześniu 2016 roku

Zobowiązujemy się do przyjęcia państwa w czystym i przyjemnym mieszkaniu. Mieszkanie jest utrzymywane przez firmę sprzątającą Nova Clean. Pościel jest czyszczona przeciw bakteriom i roztoczom co 3 miesiące.
Dla Państwa wygody, poduszki, prześcieradła, ręczniki i wszystkie naczynia zostały zmienione we wrześniu 2016 r. Sztućce i przybory kuchenne są nowe. Materace zostały oczyszczone, zdezynfekowane przeciw roztoczom przez specjalistę we wrześniu 2016 za nienaganną higienę.

Nasze zobowiązania
Mieszkanie Cannes

Mieszkanie jest wynajmowane na kongresy

  • Cannes Apartament Tax Free
  • Wynajem Cannes MIPCOM
  • Cannes Mapic
  • Mipim Cannes
  • Wynajem Festiwal Filmu
  • Festiwal Gier Cannes

Wspomnienia z wakacji

Lokalizacja naszego mieszkania pozwala na nieużywanie samochodu w trakcie pobytu w Cannes. Na pewno będą państwo wygrzewać się na plaży (Cannes posiada 7km plaż publicznych lub prywatnych do wyboru), a dzieci pobawią się w dużym brodziku rezydencji. W pobliżu jest dostęp do sportów wodnych, szkoły żeglarskiej, przekąsek i restauracji plażowych.

Przez całe lato, w zatoce Cannes, są organizowane najlepsze fajerwerki na świecie, wtym polskie, widoczne z plaży przed rezydencją. Polska firma Surex wygrała Puchar Jury 2015. Czemu nie obejrzeć ich podczas pikniku na plaży ...

Wśród innych zajeć do zaliczenia, polecamy wycieczkę statkiem na wyspy Leryńskie, trasę pieszą po Masywie "Esterel" z cudownymi widokami na morze lub wizyta Monako pociągiem!

Polacy i mieszkańcy Cannes od 30-stu lat, radzimy państwu rozrywki i dobre restauracje testowane przez nas, aby pomóc uniknąć pułapek turystycznych.

Więcej zdjęć